Yaşadığımız çağ, sağlıklı beslenmenin zorlaştığı bir çağ ne yazık ki. Birçok kişi beslenme konusunda yaşadığı bilinçlenme sayesinde gün içerisinde tüketeceği besinlerin sağlıklı olmasına özen gösteriyor. Örneğin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği haricinde ara öğünlerde ve geç saatlerde acıkan kişiler, abur cubur yerine salata, sandviç gibi daha hafif şeyler tüketiyor. Grango da sağlıklı, hızlı ve hafif beslenme anlayışına uygun olarak çok özel sandviçler hazırlıyor. Grango’nun hazırladığı birbirinden zengin, lezzetli sandviçleri yerken kaliteli, sağlıklı bir sandviç yediğinizden emin olabilirsiniz. Akdeniz’in, Karadeniz’in, İç Anadolu’nun, Ege’nin birbirinden özel ürünlerini Grango sandviçlerinde bulabilirsiniz. Her sandviç içerisinde farklı ve lezzetli ürünler yer alıyor. Yeşillikler, şifalı yağlar, Omega 3 destekleri, taze sebzeler, doğal ürünler, sağlıklı ve farklı sandviç ekmekleri ile Grango hayatınıza sağlıklı atıştırmalıkları getiriyor.

Hafif, Lezzetli ve Sağlıklı Beslenmek Mümkün mü?

Beslenme uzmanları, diyetisyenler ve uzmanlar sağlıksız beslenmenin o kadar da zor olmadığını kişinin hem çok lezzetli ve doyumsuz hem de sağlıklı şeyler yiyebileceğini belirtiyor. Gün arasında acıktığınızda şeker ve yağ oranı yüksek bisküvi, çikolata gibi paket ürünler tüketmek yerine içeriğinde taze besinlerin, ürünlerin yer aldığı leziz sandviçler tercih edebilirsiniz. Öte yandan yoğun bir çalışma temposuna sahipseniz ve sağlıklı şeyler yiyebileceğiniz bir restoran, mekân bulma imkânınız yoksa evden salata yapıp atıştırmalık kutusunda getirebilir veya Grango’dan muhteşem sandviçler sipariş edebilirsiniz.

Grango Sandviçlerinin İçerisinde Neler Var?

Sağlıklı olmasıyla öne çıkan, hafif ve lezzetli Grango sandviçlerinin içeriğinde neler olduğunu biliyor musunuz? Dağ kekiği, Anadolu’ya has özel soslar, doğal yöntemlerle yapılmış zeytin ezmeleri, organik peynirler, közlenmiş biber, roka, dereotu, taze nane, özel GranGO çeşnileri, kurutulmuş domatesler, taze fesleğenler, Pesto sos, salatalık turşuları, deniz mahsulleri, kapari, GranGo’nun özel hardal sosu, avokado, ton balığı, somon, taze meyve ve sebzeler yer alır. Üstelik GranGo tatlı krizlerinizi de yönetecek lezzetli, hafif, düşük kalorili özel tariflere sahiptir. Vegan beslenmeyi tercih eden kişiler için ise hayvansal gıdaların bulunmadığı tarifler; glütene duyarlı kişilere özel hazırlanmış glütensiz sandviçler bulunuyor. 


Melike ŞENKAL

GranGo Foods Beslenme Uzmanı